Я пишаюся своїми батьками (Твір-роздум). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література

Я пишаюся своїми батьками (Твір-роздум). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література

Вранці ми з татом займаємося на спортмайданчику. Одного разу ми поверталися після чергового тренування. У безлюдному місці в трансформаторній будці ми побачили собаку породи колі, так звану шотландську вівчарку. У неї була довга руда шерсть з білими цятками. З усього було видно, що хазяї з якоїсь причини кинули її. Завезли в безлюдне місце й поїхали. Рано-вранці людей поблизу не було. Ми зрозуміли, що собака голодна, вона тремтіла, жалібно дивилася нам в очі.

«Що будемо робити?» — запитав я тата. Він відповів: «Пішли вдвох, а повернемося втрьох? А що скаже мама?» Я запропонував: «Давай покличемо собаку, і якщо вона піде за нами, то буде жити у нас». Так воно і сталося. Собака залишилася в нашій родині. Назвали ми її Лада. Потім вирішили, що все-таки треба дати об’яву. Може, собака загубилася і її шукають хазяї. Ми повісили рукописні оголошення в людних місцях і стали чекати.

Одного разу у двері подзвонили. Увійшов літній чоловік і сказав, що, судячи з опису, це його собака. Я покликав Ладу. Коли вона побачила цього чоловіка, то грізно заричала. «Йди ж до мене!» — владно промовив незнайомець, але собака відступила у кімнату. «Вона вас боїться», — сказана мама. «Собака моя, — різко і зло відповів чоловік, — що хочу, те й роблю з нею!» Він направився до Лади, й мені здалося, що вона готова була кинутися на нього. «Тоді платіть мені за неї», — раптом сказав незнайомець. «Давайте зробимо так. Я пораджуся з чоловіком, коли він прийде з роботи, а ви нам подзвоните — запропонувала мама. — Думаю, ми улагодимо це питання».

Усе обійшлося, батьки не віддали Ладу. Колі й понині живе в нас.

Я пишаюся своїми батьками за їхню великодушність.

Я пишаюся своїми батьками (Твір-роздум). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література

Повернутися на сторінку Шкільні твори

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *