Твір на тему МОЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ОПОВІДАННЯ О.ДОВЖЕНКА «ВОЛЯ ДО ЖИТТЯ» (Твір-роздум), УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА, 7 КЛАС

  Твір на тему  МОЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ОПОВІДАННЯ О.ДОВЖЕНКА «ВОЛЯ ДО ЖИТТЯ» (Твір-роздум), УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА, 7 КЛАС

   

  Оповідання про війну О. П. Довженка — це великої сили твори, які в ті грізні роки допомагали людям вистояти і перемогти. Багато з них про реальних людей і невигадані події, бо письменник сам пройшов дорогами війни.

  Мене дуже вразило оповідання «Воля до життя». А слова: «Є воля — є людина! Нема волі — нема людини! Скільки волі, стільки й людини» примусили й мене замислитися над своєю волею і вчинками.

  Я був вражений тим бажанням жити і боротися за своє життя зраненого Івана Карналюка. Навіть хірурга, який, здавалось, вже все бачив на війні, вразила сила волі пораненого, життя якого ледь у знівеченому тілі. Мужність, бажання жити воїна прогнали і втому хірурга, який почав працювати натхненно, рятуючи воїнові життя.

  А епізод, коли палата аплодувала Іванові після повернення з операційної,— це епізод, який і нас вчить жити, боротися за життя, дошукуватись своїх вершин буття, з надією дивитись у майбутнє.

  Оповідання О. Довженка примусило мене і моїх ровесників замислитися над ціною і сенсом нашого життя, над такою рисою нашого характеру як воля. Це оповідання мені так сподобалося, що я почав читати й інші твори письменника.

  Твір на тему  МОЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ОПОВІДАННЯ О.ДОВЖЕНКА «ВОЛЯ ДО ЖИТТЯ» (Твір-роздум), УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА, 7 КЛАС

   

  Повернутися на сторінку Твори з української літератури, 7 клас

  Комментарии закрыты.