ПРИКАЗКА І ПРИСЛІВ’Я: СПІЛЬНЕ І ВІДМІННЕ. УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ПРИСЛІВ’Я ТА ПРИКАЗКИ

Приказка і прислів’я: спільне і відмінне. Українські народні прислів’я та приказки, українська народна творчість, усна народна творчість, український фольклор, шкільна програма

Приказки і прислів’я — це види усної народної творчості, сталі словосполучення, в яких зіставляються люди, явища, речі, предмети з метою створити яскравіші уявлення. Вони свідчать про глибоку спостережливість народу, про його кмітливість. Прислів’я та приказки завжди універсальні, вони є художнім втіленням народної мудрості.

Наприклад: без грошей, як без рук; в очі — як лис, а за очі — як біс; голий як палець; працюй до поту, їж в охоту. В кількох словах вони вміщують широкий сенс, розкривають суть того чи іншого явища, вказують на його недоліки або переваги.

Використовуючи у мовленні прислів’я та приказки, ми не лише робимо його більш виразним, але й черпаємо з них народну мудрість.

Твір на тему: Приказка і прислів’я: спільне і відмінне. Українські народні прислів’я та приказки, українська народна творчість, усна народна творчість, український фольклор, шкільна програма

Повернутися на сторінку Шкільні твори з української літератури. Шкільні твори з української мови

Повернутися на сторінку Твори з української літератури (скорочено)

Повернутися на сторінку Усна народна творчість, український фольклор, шкільна програма

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *