Про квітку папороті (Твір-розповідь). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література

Про квітку папороті (Твір-розповідь). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література. Шкільний твір.

Легенда розповідає, що квітне папороть тільки одну мить опівночі на Івана Купала. Маючи цю квітку, можна відшукати всі скарби, як би глибоко під землею вони не знаходилися. Правда, знайти у лісі таку квітку набагато важче, ніж самі скарби.

За розповідями, опівночі із широких листків папороті несподівано з’являється пуп’янок, який на очах починає зростати і підніматися вгору, а потім з нього з’являється червоно-вогненна квітка, така яскрава, що боляче дивитися. У цю мить треба квітку зірвати. Але людині дуже рідко вдається це зробити. Нечиста сила не хоче допустити її до чудової квітки, яка має дорогоцінні властивості. Під час квітування папороті начебто чути якісь голоси та гуки (це нечиста сила так лякає людей, щоб не втратити чарівну квітку).

Хто ж розшукає квітку папороті і заволодіє нею, той набуде неабиякої влади над усіма. Він знатиме, де заховані скарби у різні скарбівниці, якими б замками вони не були замкнені, він може зайти як господар, бо двері самі розчиняться перед ним — треба тільки прикласти цю чудесну квітку. І взагалі, немає нічого неможливого для володаря цієї квітки. Таку вона має силу і владу.

Саме тому було багато бажаючих розшукати квітку папороті. Небагатьом пощастило здійснити свою мрію, тому вважають, що папороть взагалі не має цвіту. Але я вірю, що ця легенда має життєві реальні корені. Спробуйте і ви пошукати цю магічну квітку. Може, вона принесе вам щастя. Хай щастить!

Про квітку папороті (Твір-розповідь). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література. Шкільний твір.

Повернутися на сторінку Шкільні твори

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *