Перше кохання (Твір-міркування з елементами розповіді). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література
Французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері говорив: «Любов — про неї не сперечаються. Вона є». З цим, мабуть, згодні всі. Так, є. Але вічне питання, що таке любов, не дає спокою людям. Як її знайти, розпізнати, не помилитися? Мої знання про неї вичитані із статей, книг. Психологи вивчають феномен любові, шукають «формулу любові», намагаються скласти тест, по якому можна визначити любов, розгадати її таємниці. Успіхи в такому вивченні дуже розпливчаті. Створили навіть наукову класифікацію цього відчуття. Вважають, що є любов — дружба, любов — вдячність, любов — обож нювання, любов — поклоніння, неподілена любов, перше кохання, любов пізня. Але навряд чи хто-небудь може визначити, наскільки така класифікація реальна .Звичайно, більше всього хотілося б зрозуміти, що таке перше кохання. Вважається, що вона буває навіть у дитини, але трапляється в основному в 14-17 років і рідко перетворюється на ту єдину і неповторну, якої жадають всі.
Говорять, що перше кохання завжди щире і ніколи не забувається. Це в теорії, а в житті буває по-різному. Наприклад, мої батьки були однокласниками. Вони сиділи за однією партою і почали зустрічатися ще в 9 класі. А на першому курсі інституту — одружилися. У них народилося двоє дітей — я і мій молодший брат. Мені здається, що у них — дійсно єдина на все життя любов. Вони піклуються один про одного, жаліють, рідко сперечаються. Взагалі мені здається, що вони однаково думають, а іноді навіть говорять одними і тими ж словами.
Це, мабуть, означає, що перше кохання у них стало і любов’ю — дружбою, і любов’ю — вдячністю, і любов’ю — обожнюванням, і любов’ю — поклонінням. Я дуже радий, що вони щодня подають нам приклад ввічливого, дбайливого і люблячого відношення один до одного. Сподіваюся, що моє перше кохання буде таким же світлим, чистим, яскравим, і, звичайно ж, на все життя!
Перше кохання (Твір-міркування з елементами розповіді). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література
Повернутися на сторінку Шкільні твори