Найрідніша людина (Твір-опис людини). Твори з розвитку мовлення

Найрідніша людина (Твір-опис людини). Твори з розвитку мовлення

Ми живемо разом з мамою. Вона моя найрідніша людина.

Наш день проходить так: мама будить мене вранці, готує сніданок і проводжає до школи, а сама іде на роботу. Ввечері ми знов зустрічаємося вдома і за вечерею обговорюємо, як пройшов день, ділимося новинами, спілкуємося. Потім мама перевіряє, як я виконала домашні завдання. І ми лягаємо спати. А вранці все починається знов. У вихідні дні ми прибираємо квартиру, дивимося телевізор і обов’язково куди-небудь ходимо: в цирк, кіно, у театр. Одного разу ми з мамою дивились експозицію краєзнавчого музею, а недавно були в планетарії. Ми бачили там «Зоряне небо Давньої Греції». Це було надзвичайно: ніколи ще не були зірки так близько.

А ще ми дуже любимо гуляти з мамою у парку і збирати квіти або осінні листочки, а потім робити гербарій. А взимку ми із задоволенням катаємося на лижах та санчатах з гори.

У неділю ми купуємо продукти і готуємо щось дуже смачне, запрошуємо на вечерю бабусю та дідуся, а іноді самі ходимо до них.

Ми з мамою весь вільний час проводимо разом, завжди допомагаємо одна одній і підтримуємо. Нам дуже добре разом і ніколи не буває сумно.

Найрідніша людина (Твір-опис людини). Твори з розвитку мовлення

Повернутися на сторінку Шкільні твори

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *