Амулети і талісмани (Твір-мініатюра з елементами роздуму). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література

Амулети і талісмани (Твір-мініатюра з елементами роздуму). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література. Шкільний твір.

Багато легенд складено різними народами про чарівну силу амулетів і талісманів. Ці легенди красиві і іноді повчальні. І якщо дуже вірити в чудову дію амулетів і талісманів, то вони дійсно можуть допомогти.

Цікаво знати, що означають ці слова. У тлумачному словнику читаємо: «Амулет — це невеликий предмет, що його як чаклунський засіб носять упереджені люди, вірячи, ніби він оберігає від хвороб, ран тощо». «Талісман — це предмет, що, за деякими уявленнями, має чудодійну силу й приносить його власникові щастя, удачу, оберігає від небезпеки».

Але чи не самонавіяння це? Або збіг обставин? Думаю, що на ці питання важко відповісти однозначно. У кожної епохи були свої улюблені благородні камені. З каменями завжди були пов’язані різні марновірства і вірування. Астрологи затверджували, що кожен камінь належить певному знаку Зодіаку, через те люди повинні носити кільця з відповідним каменем. Ми можемо вірити або не вірити в це стародавнє знання, але, купуючи подарунок близькій людині, можемо заглянути в її гороскоп, щоб зробити вдалу покупку. Але, чесно кажучи, вважаю, що обов’язковим оберегом, амулетом і талісманом повинен бути натільний хрест, що є у людини з дитинства. Тоді її віра захистить його долю.

Амулети і талісмани (Твір-мініатюра з елементами роздуму). Твори з розвитку мовлення. Українська мова та література. Шкільний твір.

Повернутися на сторінку Шкільні твори

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *