УРОК № 6. Тема. Розміщення предметів на площині та у просторі. Конспекти уроків математики, 1 клас

    УРОК № 6. Тема. Розміщення предметів на площині та у просторі. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Мета: закріпити розуміння просторових відношень зверху, знизу, праворуч—ліворуч, поряд, за, під, над, між, у центрі; розвивати дрібну моторику, увагу; виховувати бажання вчитися.

    Обладнання: лічильний матеріал.

    ХІД УРОКУ № 6. Тема. Розміщення предметів на площині та у просторі. Конспекти уроків математики, 1 клас

    І. КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ Й ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ

    1. Робота з лічильним матеріалом.
    Лічба предметів, порівняння кількості окремих множин.

    2. Порівняння предметів за довжиною, висотою, товщиною.

    II. ОПРАЦЮВАННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

    1. Виконання завдання 1 на с. 8 підручника.

    Вдень набігались малята,
    Й песики, і кошенята.
    Ніч настала. Час спочити.
    Сплять звірята, сплять і діти.

    — Де спить хлопчик?
    — Хто спить знизу?
    — Хто спить справа? Хто ліворуч?
    — Чий портрет ліворуч — песика чи кота?
    — Який малюнок висить над портретом песика?
    — Скільки іграшок на малюнку? А скільки тварин?

    2. Виконання завдання 2 на с. 8 підручника.

    3. Практична робота.
    Покладіть на парту 2 червоні кружечки. Праворуч — 1 синій. Покладіть ліворуч іще 1 синій. Не торкаючись синіх кружечків, зробіть так, щоб вони опинилися в центрі.

    4. Виконання завдань 1, 2 на с. З зошита з друкованою основою.

    III. РОЗВИТОК І ЗАКРІПЛЕННЯ МАТЕМАТИЧНИХ ЗНАНЬ

    1. Виконання завдання 3 на с. 8 підручника.

    2. Виконання завдання 4 на с. 8 підручника.
    — Хто зайвий? (Метелик.)
    — Чому він зайвий? (Він не птах, решта — птахи.)
    — Назвіть птахів по порядку зліва направо.

    IV. ПІДСУМОК УРОКУ
    — Що найбільше сподобалося на уроці?

    УРОК № 6. Тема. Розміщення предметів на площині та у просторі. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Повернутись на сторінку Конспекти уроків математики, 1 клас
