УРОК № 34. Тема. Складання й розв’язання виразів на додавання. Послідовність чисел у межах 9. Розпізнавання многокутників. Конспекти уроків математики, 1 клас

    УРОК № 34. Тема. Складання й розв’язання виразів на додавання. Послідовність чисел у межах 9. Розпізнавання многокутників. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Мета: закріпити вміння складати й обчислювати вирази на додавання; вправляти в написанні цифр, лічбі в межах 9, порівнянні чисел, розпізнаванні многокутників; розвивати спостережливість, зорову пам’ять, кмітливість; формувати пізнавальний інтерес.

    Обладнання: цифри від 1 до 9; предметні малюнки (кішка, кошенята, човен).

    ХІД УРОКУ № 34. Тема. Складання й розв’язання виразів на додавання. Послідовність чисел у межах 9. Розпізнавання многокутників. Конспекти уроків математики, 1 клас

    І. КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ Й ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ

    Як годиться, для порядку,
    Все повторимо спочатку.

    1. Гра «Весела лічба».

    795

    2. Гра «Розташуй по порядку».

    796

    3. Виконання завдань 2, 3 на с. 37 підручника.

    4. Робота в зошитах.
    Написання цифр 1—9 у порядку зростання чисел (або в порядку зменшення).

    II. РОЗВИТОК ЗНАНЬ УЧНІВ

    Попрацюймо колективно
    І уважно, і активно!

    1. Виконання завдань 1, 4, 5 на с. 37 підручника.

    Допоможемо звірятам
    Різні приклади складати.

    2. Виконання завдань 1, 2, 4 на с. 18 зошита з друкованою основою.

    Поміркуємо, порахуємо,
    Самостійно попрацюємо.

    3. Гра «Що змінилося?».

    Хай радіє дітвора:
    На уроці буде гра!

    Знайти розбіжності на двох малюнках.

    797

    4. Гра «Доміно».
    Поставити крапочки так, щоб при додаванні отримати подане число.

    798

    5. Завдання на кмітливість.

    Це завдання — особливе,
    Подарунок для кмітливих!

    На дошці прикріплено зображення кошенят, кішки і човна.
    Кицька й двоє маленьких кошенят знайшли човен, щоб переправитися через річку. Та от біда: човник маленький, може вмістити або одну кицьку-маму, або двох кошенят. Як же переправитися на той берег?
    (Спочатку переправляються кошенята; одне з них повертається й залишається на березі, а кішка переправляється, назад у човні повертається перше кошеня; потім кошенята переправляются вдвох.)

    III. ПІДСУМОК УРОКУ

    Зробимо останній крок:
    Підсумуємо урок.

    — Що ви вчилися робити на уроці?
    — Що сподобалося найбільше?

    УРОК № 34. Тема. Складання й розв’язання виразів на додавання. Послідовність чисел у межах 9. Розпізнавання многокутників. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Повернутись на сторінку Конспекти уроків математики, 1 клас
