УРОК № 135. Тема. Повторення й закріплення вивченого. Творча задача. Порівняння іменованих чисел. Конспекти уроків математики, 1 клас

    УРОК № 135. Тема. Повторення й закріплення вивченого. Творча задача. Порівняння іменованих чисел. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Мета: формувати обчислювальні навички, уміння порівнювати іменовані числа, розв’язувати задачі із зайвими числовими даними, доповнювати умову необхідними даними; розвивати логічне мислення; виховувати самостійність.

    Обладнання: лічильний матеріал.

    ХІД УРОКУ № 135. Тема. Повторення й закріплення вивченого. Творча задача. Порівняння іменованих чисел. Конспекти уроків математики, 1 клас

    І. КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ Й ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ

    1. Математичний диктант.

    1) Запишіть відповіді віршованих задач.

    Дятел шишки рахував,
    Сім і вісім додавав.
    Ви йому допоможіть,
    Скільки разом, підкажіть.
    Пиріжки на повний ротик
    їсть товстенький бегемотик.
    Вісім з маком, вісім з м’ясом.
    Порахуйте, скільки разом.
    Муська цілий день не спала,
    Мишеняток малювала:
    Дев’ять сірих, вісім білих.
    Скільки разом, полічили?

    2) Яке число на одиницю менше від 40?
    3) Знайдіть суму чисел 40 і 20.
    4) Знайдіть різницю чисел 56 і 6.
    5) Запишіть «сусідів» числа 80. Відповіді: 15, 16, 17, 39, 60, 50, 79, 81.

    2. Виконання завдань 251—253 на с. 150 підручника.

    II. ОПРАЦЮВАННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

    1. Виконання завдань 254, 256 на с. 150 підручника.

    2. Виконання завдання 257 на с. 150 підручника.

    III. РОЗВИТОК І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ, ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО

    1. Виконання завдання 255 на с. 150 підручника (усно).

    2. Виконання завдань 1 на с. 75, 1 на с. 79 зошита з друкованою основою.

    IV. ПІДСУМОК УРОКУ
    — Яке завдання було найлегше виконувати? Яке найважче?

    УРОК № 135. Тема. Повторення й закріплення вивченого. Творча задача. Порівняння іменованих чисел. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Повернутись на сторінку Конспекти уроків математики, 1 клас
