УРОК № 120. Тема. Додавання двоцифрових чисел без переходу через розряд. Складання й розв’язання задач. Конспекти уроків математики, 1 клас

    УРОК № 120. Тема. Додавання двоцифрових чисел без переходу через розряд. Складання й розв’язання задач. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Мета: закріплювати вміння додавати двоцифрові числа без переходу через розряд, відновлювати рівності з пропущеними компонентами і знаками дій, уміння складати за малюнком і коротким записом задачі, розв’язувати задачі на дві дії; розвивати увагу, пам’ять; виховувати бажання вчитися

    Обладнання: предметні малюнки (зірки).

    ХІД УРОКУ № 120. Тема. Додавання двоцифрових чисел без переходу через розряд. Складання й розв’язання задач. Конспекти уроків математики, 1 клас

    І. КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ Й ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ

    1. Обчислення виразів на додавання і віднімання в межах 20 (усно).

    886

    2. Пояснення прийомів обчислення суми й різниці за завданням 138 на с. 131 підручника.

    3. Виконання завдання 143 на с. 132 підручника.

    II. РОЗВИТОК І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ, ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО

    1. Виконання завдання 140 на с. 131 підручника.
    — Чим схожі задачі? (Однакові числа, однакове розв’язання.)
    — Чим відрізняються? (Перша — на знаходження суми двох доданків, друга — на збільшення числа на кілька одиниць, у них різні запитання.)

    2. Виконання завдання 143 на с. 132 підручника.
    — Чому одразу не можна знайти остачу? (Ще не знаємо, скільки витратили на сукні й халати разом.)

    3. Виконання завдання 142 на с. 132 підручника. Вимірювання сторін геометричних фігур, побудова їх на папері в клітинку (в робочому зошиті).

    4. Виконання завдань 1, 2 на с. 70 зошита з друкованою основою.

    III. ПІДСУМОК УРОКУ

    — Яким правилом ми користуємося при додаванні двоцифрових чисел?

    УРОК № 120. Тема. Додавання двоцифрових чисел без переходу через розряд. Складання й розв’язання задач. Конспекти уроків математики, 1 клас

    Повернутись на сторінку Конспекти уроків математики, 1 клас
